سفارش تبلیغ
صبا ویژن

فریت بار به کانادا

نظر

فریت بار چیست؟

بار و بار هر دو عبارت مربوط به حمل و نقل کالا هستند که از جمله روش های ارسال کالا به خارج از کشور محسوب می شوند. با این حال ، این دو اصطلاح اغلب به جای یکدیگر برای اهداف شخصی و تجاری استفاده می شوند و بحث های زیادی در مورد آنها وجود دارد. اما در واقعیت ، تفاوت های زیادی بین باربری و بار وجود دارد.

 

در ادامه این مقاله اطلاعات کلی و خوبی در مورد روش های ارسال محموله یعنی بار و نکات لازم برای انتخاب بهترین شرکت فریت بار دریافت خواهید کرد. با ما بمان .

 

خوب ، اول از همه ، من فکر می کنم بیایید آنچه را که در کل مقاله می خوانیم ببینیم:

 

فهرست مطالب :

باربری چیست؟

بار چیست؟

ارسال بار زمینی

حمل بار هوایی

تفاوت بین بار و بار

هزینه بار

اجناس مجاز هوایی

مجوز مورد نیاز

بسته بندی محصولات خود

زمان حمل و نقل

خدمات خود را انجام دهید

نتایجی که اظهار شده

باربری

 

این س oneال یکی از سوالات متداول کاربران است و احتمالاً شما از آن دسته افرادی هستید که به دنبال پاسخ این سال هستید. حمل بار در اصل حمل و نقل هوایی مسافران است.

 

اجازه دهید با یک مثال و بسیار روان توضیح دهیم که باربری چیست؟

 

اصطلاح بار معمولاً برای حمل کالا یا بار با قطار یا کامیون استفاده می شود. به همین دلیل ما اصطلاحاتی مانند کامیون های باری و قطارهای باری داریم.

 

اما امروزه حمل و نقل هوایی نیز به این موضوع اضافه شده است و باربری شامل ارسال محموله با هواپیما می شود. حمل و نقل به طور کلی شامل حمل و نقل بار یا بار با کامیون ، قطار ، کشتی و هواپیما می شود.

 

فریت بار چه کاربردی دارد؟ باربری معمولاً برای افرادی که قصد مهاجرت به کشور دیگری را دارند مورد استفاده قرار می گیرد تا بتوانند تجهیزات و ملزومات خود را از طریق کشتی به کشور مقصد ارسال کنند. این نوع حمل و نقل برای مقاصد شخصی انجام می شود و ماهیت تجاری ندارد و نوعی بار خصوصی محسوب می شود و برای ارسال آن از باربری استفاده می شود.

 

برای اینکه بتوانید محموله خود را از طریق باربری ارسال کنید ، باید به خطوط هوایی باربری مانند شرکت باربری جهان کالا مراجعه کنید تا روند تحویل بار به درستی انجام شود و یک بارنامه حاوی مشخصات و اطلاعات مسافر برای محموله صادر شود. به

 

پرواز با کشتی معمولاً چند روز زودتر انجام می شود و پس از ورود مسافر به کشور مقصد ، می تواند تمام محموله و تجهیزاتی را که با کشتی به کشور مقصد فرستاده است با چمدان در دست دریافت کند.

 

هزینه حمل و نقل با توجه به وزن و حجم محموله ، فاصله تا کشور مقصد ، روش ارسال محموله (از طریق هوایی یا دریایی یا زمینی) ، هزینه شرکت باربری ، مالیات تعیین شده برای محموله و غیره و بعد از آن متفاوت است. مراجعه به شرکت های حمل و نقل شما می توانید از هزینه دقیق حمل و نقل خود مطلع شوید.

 

مراحل فریت

محموله پالت می شود.

تشریفات گمرکی بار برای حمل و نقل انجام می شود.

برای حمل بار ، بارنامه برای خطوط هوایی صادر می شود.

بسته بندی بار که اصولاً توسط تیم بسته بندی شرکت باربری جهان کالا انجام می شود.

این محموله توسط ماشین باربری ما برای حمل و نقل به فرودگاه منتقل می شود.

 

نحوه بسته بندی مناسب برای فریت حمل و نقل هوایی

1- بسته بندی بار هوایی مسافر (فریت بار مسافر) باید به گونه ای باشد که از حرکت و حرکت قطعات بار در داخل جعبه ها جلوگیری شود.

 

2- شکستگی ها باید با روکش حبابی و کمک فنر محافظت شوند.

 

3- فضای داخل جعبه ها باید با مواد جذب کننده ضربه سبک پر شود.

 

4- در مورد کالاهای حجیم مانند مبلمان ، چوب اسکی و ... حفاظت با چندین لایه فوم و نایلون حبابی به منظور جلوگیری از آسیب رسیدن به محموله ارسال شده بهتر است انجام شود. حمل قاب عکس و آینه مستلزم قرار گرفتن در جعبه چوبی است.

 

توجه داشته باشید که: 1- اگر قصد ارسال یک جعبه چوبی به ایالات متحده و کانادا را دارید ، باید آن را اسپری کنید. 2. کالاهایی که طبق قوانین بین المللی در رده کالاهای خطرناک قرار می گیرند و تابع شرایط ویژه و قوانین بین المللی بسته بندی هستند.

 

نحوه محاسبه وزن بار توسط شرکت هواپیمایی

اگر کالاهای مسافری یا تجاری در حمل و نقل هوایی دارای ابعاد زیادی نسبت به وزن یک کالا باشند (کالاهای با چگالی کم) ، از طریق فرمول زیر محاسبه می شود.

 

(طول * عرض * ارتفاع (سانتی متر) * تعداد بسته های تقسیم شده بر 6000)

 

هواپیماها معمولاً از 76661 کیلوگرم فضای هواپیما به عنوان مبنای محاسبه برای اشغال یک متر مربع فضا استفاده می کنند.

 

عوامل زیر هنگامی که کالا به مقصد می رسد بسیار مثر است:

 

 تعداد پروازها از کشور مبدا

رزرو حامل برای مسیری که مسافر درخواست کرده است

 قوانین حمل و نقل در کشور ثالث

حمل و نقل هوایی معمولاً 4 تا 5 روز دیگر به مقصد می رسد

نحوه تحویل کشتی های مسافری در کشور مقصد:

پس از تماس با شرکت هواپیمایی کشور مقصد ، گیرنده با مدارک شناسایی می تواند کالاهای خود را در فرودگاه مقصد ترخیص کند.

 

قوانین انبارداری در کشورهای مختلف تابع قوانین شرکت و کشور مقصد است و ربطی به قوانین کشور مبدا ندارد. لطفاً قبل از ارسال کالاهای مسافری به صورت هوایی ، از قوانین انبار و قوانین فرودگاه مقصد مطلع شوید.

 

بهترین روش برای جستجوی قوانین فرودگاه مقصد ، به ویژه برای بار و انبار ، اینترنت است.

 

شرکت باربری جهان کالا می تواند ترخیص کالاهای شما را بر عهده گرفته و همچنین آنها را درب یا دفتر شما در فرودگاه مقصد حمل کند. در صورت نیاز به این خدمات ، لطفاً آن را در اسرع وقت و چند روز زودتر از زمان ارسال کالاهای خود به فرودگاه مبدا ارسال کنید. جهت هماهنگی جهت ترخیص ، حمل و نقل و اعلام نرخ توسط پرسنل شرکت با ما تماس بگیرید.

 

اصطلاح بار چیست؟

به طور کلی برای کالاهایی که با کشتی یا محموله حمل می شوند استفاده می شود. کالاها و محصولات حمل شده توسط محموله معمولاً ماهیت تجاری دارند. این روش ارسال بار معمولاً توسط تجار مورد استفاده قرار می گیرد و بار و کالا با هواپیما و کشتی های ویژه و غول پیکر حمل می شود.

 

شرکت باربری جهان کالا یکی از شرکت های معتبر و با تجربه در این زمینه است که می توانید همکاری بسیار خوبی را در زمینه بار یا کشتی تجربه کنید.

 

فریت زمینی:

نوع دیگر حمل و نقل ، حمل زمینی است ، راه حل دیگری که می خواهید لوازم خانگی خود را بیرون بیاورید ، حمل زمینی است ، اما چه زمانی از این روش استفاده می شود؟

 

حمل و نقل زمینی زمانی استفاده می شود که وزن بار مسافر بسیار زیاد باشد یا بخواهید کالاهای بزرگی مانند کمد و لباس های شسته شده را به خارج از کشور بفرستید ... نکته مهم این است که در حمل و نقل زمینی وزن و وزن محموله شما بر هزینه آن تأثیر نمی گذارد زیرا شما کل کامیون را اجاره می کنید و می توانید مبلمان را با توجه به فضای کامیون در آن قرار دهید

 

بیشتر بخوانید: دانش حمل و نقل زمینی

 

حمل زمینی زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که مسیر زمینی بین دو کشور ایمن و مقرون به صرفه باشد و زمان حمل در این روش متغیر باشد. و اگر بخواهیم در یک نگاه بگوییم ، از این روش زمانی استفاده می کنیم که:

 

زمان برای مسافر اهمیت چندانی ندارد

حجم و وزن بار بسیار زیاد است

مسیر زمینی بین دو کشور ایمن و اقتصادی است

فریت  دریایی:

حمل و نقل دریایی نیز یک روش حمل و نقل است ، اما بین کشورهای دور و از راه دریا انجام می شود ، به عنوان مثال ، حمل و نقل دریایی به استرالیا ، ایالات متحده و کانادا رایج است.

 

در این روش ، زمان بیشتری طول می کشد تا محموله به مقصد برسد و البته هزینه کمتری نیز دارد

 

این روش زمانی استفاده می شود که:

 

زمان برای مسافر مهم نیست

بین دو کشور یک مسیر آب سالم وجود دارد

هزینه برای مسافر مهم است

حجم بار زیاد است

تفاوت فریت بار و کارگو در چیست؟

 تفاوت اصلی بین شرایط حمل و نقل و بار مربوط به هزینه هایی است که شرکت های حمل و نقل متحمل می شوند.

 

علاوه بر این ، گاهی اوقات از عبارت بار فقط برای توصیف کالا استفاده می شود ، اما این اصطلاح می تواند به فرایند حمل کالا نیز اشاره داشته باشد.

 

روش حمل و نقل چیست؟ کالاهایی که معمولاً با وسایل نقلیه بزرگتر حمل می شوند ، مانند کشتی های باری بزرگ و هواپیماهای باری غول پیکر ، شامل روش ارسال محموله می شوند. از سوی دیگر ، کشتی ها معمولاً کالاهایی هستند که توسط وسایل نقلیه کوچکتر مانند کامیون ، کشتی یا هواپیما حمل می شوند. به طور کلی ، هر دو واژه بار و بار برای کالاهای وارداتی و صادراتی استفاده می شود.

 

اگرچه تفاوتهای بین این دو اصطلاح امروزه در جهان مدرن کوچکتر شده است ، اما محموله اساساً به کالاهای تجاری که با کشتی یا محموله حمل می شوند اشاره می کند ، در حالی که بار فقط به کالاهایی که با کامیون یا قطار حمل می شوند اشاره دارد. یا هواپیما و حمل و نقل برای اهداف شخصی ، استفاده می شود.

 

تفاوت دیگر بین تغییر بار و بار در گذشته نوع حالت حمل و نقل بود. به طور کلی ، محموله ها و کالاهایی که از طریق زمین حمل می شوند به عنوان اصلاح بار و بارها و محموله هایی که از طریق هوا یا دریا حمل می شوند به عنوان محموله شناخته می شوند.

 

اگرچه بارها در حال حاضر با هواپیما و کشتی حمل می شوند ، اما همانطور که در بالا ذکر شد ، حمل و نقل فقط برای استفاده شخصی است.

 

یکی از تفاوت های بار و بار در حجم و وزن بار است. خوب ، البته اگر حجم و وزن بار شما بیش از حد باشد ، باید از بار استفاده کنید.

 

نکته دیگر این است که کالاهای حمل و نقل نباید ماهیت تجاری داشته باشند ، اما چنین محدودیتی در بار وجود ندارد. به عنوان مثال ، اگر می خواهید محصول خود را صادر کنید ، باید از محموله استفاده کنید.

 

عوامل موثر بر هزینه بار چیست؟

خوب ، در این بخش ، برخی از مهمترین عوامل موثر بر قیمت محموله را مرور می کنیم

 

به طور قطع نمی توان فرمول کلی بار یا روش های دیگر را بیان کرد ، و این کاملاً واضح است ، درست مانند شرکت پستی ، بسته به وزن و حجم و هزینه ارسال ارسال متفاوت است

 

وزن و ابعاد محصول یا کالای شما:

خوب ، یکی از واضح ترین نکات این است که هرچه محصول شما بزرگتر باشد ، هزینه آن بالاتر است و همچنین هزینه آن سنگین تر است ، همانطور که قبلاً گفتیم ، مانند شرکت پست

 

مقصد شما:

خوب ، این یکی از واضح ترین عوامل است ، هرچه فاصله بیشتری داشته باشید ، باید هزینه بیشتری بپردازید

 

البته به خاطر داشته باشید که خطوط هوایی مانند خیابان های یک شهر نیستند. ممکن است کشوری به ما نزدیک باشد ، اما پرواز مستقیم به آن وجود ندارد ، که این باعث طولانی شدن مسیر و هزینه بیشتر می شود.

 

نوع محصول شما:

خوب ، هر کشوری تأییدیه های خاص خود را در مورد حمل و نقل هوایی دارد ، که بر هزینه ارسال محموله شما تأثیر می گذارد ، البته حالا شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که چگونه می توانم هزینه ارسال محموله خود را بدانم ؟؟ خوب ، باید به شما بگویم که می توانید در انتهای این صفحه بپرسید تا بتوانیم هزینه حمل و نقل یا محموله شما را خیلی سریع به شما اعلام کنیم.

 

قوانین کشورهای مبدا و مقصد:

این مورد مشابه مورد قبلی است و بر هزینه ارسال محموله شما تأثیر می گذارد.

کالاهای مجاز در حمل و نقل هوایی:

برخی از کالاها مجاز به ارسال نیستند و این کاملاً به قوانین کشورها بستگی دارد ، به عنوان مثال ، در کشوری ، واردات مشروبات الکلی کاملاً ممنوع است ، یا…. یا در کشور خودمان ، واردات الکل و سلاح گرم ممنوع است. همین قانون در کشورهای دیگر نیز وجود دارد.

 

دسته های دیگری از محصولات وجود دارد که مجاز هستند اما باید دارای مجوز باشند ، به عنوان مثال ، لوازم آرایشی در این دسته از محصولات هستند که اصلاً بدون مجوز ارسال نمی شوند.

 

مجوز مورد نیاز:

مجوزها یکی از سوالات متداول کاربرانی است که قصد ارسال محموله را دارند.

 

بخش مجوزها کمی دقیق تر است ، بنابراین پیشنهاد می کنیم س yourال خود را از قسمت تماس با ما بپرسید تا بتوانیم خیلی سریع به شما پاسخ دهیم

 

بسته بندی محصول:

یکی از دغدغه های مسافران و کاربران همیشه بسته بندی محصولات بوده است ، توصیه ما این است که حتماً هزینه بسته بندی محصولات خود را بپردازید یا آن را به یک شرکت حرفه ای بسپارید.

 

چرا ؟؟ این بسیار ساده است اگر محصول شما به درستی بسته بندی نشده و در هواپیما باشد و سپس آسیب ببیند ، هواپیما به شما هیچ آسیبی نمی رساند. که باید رعایت شود

 

حتی اگر بتوانید کالا را با کمترین هزینه ارسال کنید ، بسته بندی نامناسب می تواند صدمات جبران ناپذیری به شما وارد کند.

 

زمان حمل و نقل:

حمل و نقل به طور کلی 3 یا 4 روز طول می کشد ، اما این زمان ممکن است به دلیل عوامل زیادی تغییر کند ، اما توجه داشته باشید که باید دو هفته قبل با شرکت خدمات هماهنگ شوید.

 

دنیای کالاهای بار:

در شرکت باربری جهان کالا با پرسنل تضمین شده و مجرب در این زمینه ، ما تحویل ایمن و مطمئن را تضمین می کنیم. برای ثبت سفارش کافیست با شماره های تماس با ما در میان بگذارید. اگر در مورد تحویل خود س questionsالی دارید ، می توانید س yourال خود را در انتهای این صفحه بپرسید ، کارشناسان ما در اسرع وقت به شما پاسخ می دهند.

 

آخرین کلمه:

این مقاله مروری بر اصطلاحات بار و بار و شباهت ها و تفاوت های بین بار و بار را ارائه می دهد. باربری عموماً برای ارسال کالا و محموله برای مقاصد شخصی به کشور دیگر مورد استفاده قرار می گیرد و محموله یکی از روش های ارسال محموله های تجاری با هواپیما یا کشتی های باری خاص است. برای استفاده از خدمات باربری و باربری می توانید به وب سایت شرکت باربری جهان کالا مراجعه کرده و بار و کالای خود را از طریق این شرکت معتبر ارسال کنید.

 

در صورت نیاز می توانید از طریق واتس اپ و تلگرام با ما تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره بهترین شرکت فریت بار فرودگاه امام می توانید به سایت چمدان مراجعه کنید.